Výsledky soutěže žáků ZUŠ – okresní kolo

Přinášíme výsledky okresního kola soutěže základních uměleckých škol. Blahopřejeme všem úspěšným účastníkům!

Úterý 4. února 2014 – hra na klavír:

Kategorie Soutěžící ZUŠ umístění
0. Kopecká Karin

Křížková Kateřina

Oral Ondřej

Palzer Richard

Votrubová Lucie

Vlašim

Votice

Benešov

Benešov

Benešov

2. místo

3. místo

2. místo

1. místo s postupem

2. místo

I. Fischerová Monika

Fišer Vojtěch

Klečková Klára

Kučerová Jolana

Lišková Veronika

Mezerová Karolína

Srbová Kateřina

Trýblová Eliška

Benešov

Vlašim

Čerčany

Benešov

Votice

Čerčany Benešov

Votice

2. místo

2. místo

3. místo

čestné uznání

1. místo s postupem

1. místo bez postupu

3. místo

čestné uznání

II. Čížkovský Vojtěch

Holšánová Zuzana

Jelínek Jakub

Mezera Jiří

Tkáčová Anna

Zeman Lukáš

Žídková Anna

Benešov

Benešov

Benešov

Čerčany

Čerčany

Vlašim

Čerčany

2. místo

3. místo

1. místo s postupem

3. místo

2. místo

2. místo

3. místo

III. Drazdíková Denisa

Fuxová Patricie

Kuchařová Ema

Oprchalová Sára

Otradovcová Karolína

Strachotová Eliška

Straková Erika

Typtová Anna

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Votice

nehodnocena

3. místo

2. místo

nehodnocena

2. místo

3. místo

nehodnocena

nehodnocena

IV. Fulín Patrik

Kocurová Michaela

Kubánková Kamila

Kuneš Štěpán

Mláková Kristýna

Šťastná Anna

Volf Kryštof

 

Votice

Vlašim

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Čerčany

čestné uznání

3. místo

1. místo s postupem

čestné uznání

3. místo

1. místo s postupem

2. místo

V. Budilová Natálie

Hevler Jan

Melicharová Viktorie

Zadražilová Natálie

Benešov

Čerčany

Benešov

Benešov

nehodnocena

3. místo

nehodnocena

2. místo

VI. Bambasová Anna

Borkovcová Iva

Borovcová Markéta

Růžičková Kateřina

Šich Martin

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

1. místo s postupem

2. místo

2. místo

čestné uznání

3. místo

IX. Hniličková Veronika

Chmielová Barbora

Martínková Veronika

Benešov

Benešov

Vlašim

1. místo s postupem

1. místo s postupem

nehodnocena

 

Poznámka:  postupující se zúčastní krajského kola soutěže ZUŠ, které se koná ve dnech 24.-25. března 2014  v ZUŠ Nymburk

 Středa 5. února 2014 – hra na smyčcové nástroje, kytary, komorní hra kytar:

kategorie soutěžící nástroj ZUŠ umístění
0.a) Hanibalová Simona

Ošmera Jan

kytara

kytara

Benešov

Benešov

3. místo

2. místo

0.b) Lednický Kryštof

Vácha Martin

kytara

kytara

Čerčany

Benešov

2. místo

1. místo bez postupu

0.c) Austová Pavlína

Hrazdil Dominik

kytara

kytara

Benešov

Benešov

1. místo s postupem

3. místo

I. Hladký Jáchym

Melíšek Martin

Polesná Tereza

Židlík Dušan

kytara

kytara

kytara

kytara

Vlašim

Čerčany

Benešov

Čerčany

1. místo bez postupu

2. místo

1. místo s postupem

2. místo

Brzybohatá Karolína

Dvořáková Sára

Židlík Dušan

kytarové trio Čerčany 2. místo
Bílková Veronika

Novotná Lenka

Polesná Tereza

Kubánek Jan

kytarové kvarteto Benešov 2. místo
II. Kubánek Jan

Nevšímalová Šárka

kytara

kytara

Benešov

Vlašim

1. místo bez postupu

2. místo

Petera Zdeněk kytara Votice nehodnocen
Cinerová Pavlína

Kříženecká Michaela

Müllerová Marika

kytarové trio Vlašim 2. místo
III. Bílková  Veronika

Müllerová Marika

kytara

kytara

Benešov

Vlašim

2. místo

2. místo

IV. Petera Zdeněk

Málková Andrea

kytara

kytara

Votice

Benešov

2. místo

3. místo

V. Hrejzková Radka

Chytra Marek

kytara

kytara

Benešov

Benešov

1. místo bez postupu

1. místo s postupem 

I. Hromasová Veronika

Saturková Mariana

housle

housle

Vlašim

Vlašim

3. místo

2. místo

II. Lungová Anna

Palečková Kristýna

Pallová Anežka

Žáková Marie

housle

housle

housle

housle

Benešov

Benešov

Benešov

Benešov

2. místo

3. místo

2. místo

1. místo s postupem

III. Sadílek Stanislav housle Benešov 2. místo
Červenková Ema

Stašová Ludmila 

housle – koncertantní obsazení Benešov 2. místo
IV. Slaninová Kamila

Štětinová Veronika

housle

violoncello

Čerčany

Benešov

1. místo bez postupu

2. místo

VII. Kubiš František housle Benešov 1. místo s postupem
VIII. Pallová Jitka violoncello Benešov 1. místo s postupem

Poznámka: postupující se zúčastní krajských kol soutěže ZUŠ, které se konají takto:

  • kytara: 26.-27. dubna 2014 v ZUŠ Kralupy nad Vltavou
  • smyčcové nástroje: 2.-3. dubna 2014 v ZUŠ Mladá Boleslav

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.