Naše úspěchy

Naše úspěchy

Školní rok 2016/2017

Okresní kolo soutěže MŠMT ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kytaru a klavír:

konané 15. a 16.2.2017 v ZUŠ Josefa Suka, Benešov

Umístění našich žáků :

Hra na housle:

0. kategorie                               

Šintal Marek                     1. místo s postupem do krajského kola

Říhová Veronika               2. místo

Vyučující: Irena Štochlová

Hra na kytaru:

IV. kategorie:

Brzybohatá Karolína:         2. místo

vyučující: Ivana Masnicová

V. kategorie:

Židlík Dušan:                        2. místo

vyučující: Petra Hladíková

Hra na klavír:

I. kategorie:

Friedl Maxim:                    2. místo

vyučující: Ludmila Žvejkalová

II. kategorie:

Klečková Monika:              1. místo

vyučující: Ludmila Žvejkalová

 

Krajské kolo soutěže MŠMT ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

konané 4. a 5. dubna 2017 v ZUŠ Mladá Boleslav

Umístění našich žáků :

0. kategorie                               

Šintal Marek  Čestné uznání

vyučující: Irena Štochlová

Školní rok 2015/2016

Okresní kolo soutěže MŠMT ZUŠ v komorní hře

konané 17.2.2016 v ZUŠ J. Suka, Benešov

Umístění našich žáků :

II. kategorie

Duo zobcová flétna, kytara: Ambrožová Anna- flétna, Brzybohatá Karolína -kytara,      

1. místo s postupem

vyučující: Ivana Masnicová

 

Kvarteto zobcových fléten: Fleischhansová Eliška, Benešová Linda, Pinkasová Eliška, Ambrožová Anna,

1. místo

vyučující: Ivana Masnicová

 

III. kategorie:

Saxofonové trio: Plecitá Eliška, Navrátilová Tereza, Volf Kryštof,

1. místo s postupem

vyučující:Ctirad Sedláček

 

Smyčcové trio: Slaninová Kamila – housle, Tomková Anna – housle,  Kryštof Volf -klavír

1. místo s postupem

vyučující: Irena Štochlová, Ludmila Žvejkalová

 

Kvarteto zobcových fléten: Pašek Ondřej, Vránek Jakub, Navrátilová Tereza, Lázničková Martina

1. místo s postupem

vyučující:Ctirad Sedláček

 

IV. kategorie:

Kvarteto zobcových fléten: Náprstková Eliška, Jiroušková Adéla, Švejcarová Gabriela, Tomková Helena

1. místo s postupem

vyučující: Ivana Masnicová

Krajské kolo soutěže MŠMT ZUŠ v komorní hře konané 14.3.2016 v ZUŠ Kolín

II. kategorie

Duo zobcová flétna, kytara: Ambrožová Anna- flétna, Brzybohatá Karolína -kytara,

2. místo

vyučující: Ivana Masnicová

III. kategorie:

Saxofonové trio: Plecitá Eliška, Navrátilová Tereza, Volf Kryštof,

2. místo

vyučující: Ctirad Sedláček

Kvarteto zobcových fléten: Pašek Ondřej, Vránek Jakub, Navrátilová Tereza, Lázničková Martina

2. místo

vyučující:Ctirad Sedláček

IV. kategorie:

Kvarteto zobcových fléten: Náprstková Eliška, Jiroušková Adéla, Švejcarová Gabriela, Tomková Helena

1. místo

vyučující: Ivana Masnicová

Paní učitelka Masnicova dostala ocenění poroty za vynikající pedagogickou práci

Krajské kolo soutěže MŠMT ZUŠ konané dne 5.4.2016 V ZUŠ Brandýs nad Labem

Smyčcové trio: Slaninová Kamila – housle, Tomková Anna – housle,  Kryštof Volf -klavír

Čestné uznání

vyučující: Irena Štochlová, Ludmila Žvejkalová

Všem gratuluji a děkuji za reprezentaci školy

Anton Masnica, ředitel školy

Školní rok 2014/2015

Výsledky okresního kola soutěže:

Místo konání okresního kola soutěže: ZUŠ J. Suka Benešov

Umístění žáků ZUŠ Čerčany

Hra na zobcovou flétnu

Benešová Linda                           2. místo

Bergmannová Andrea                  1. místo s postupem

Ambrožová Anna                          1. místo

Bambas Martin                            1. místo s postupem

Pinkasová Eliška                          2. místo

Vránek Jakub                                1. místo s postupem

Náprstková Eliška                        1. místo s postupem

Navrátilová Tereza                        2. místo

Vávrová Veronika                          1. místo

Jiroušková Adéla                           1. místo

Lázničková Martina                       1. místo

Tomková Helena                             1. místo s postupem

Švejcarová Gabriela                        1. místo s postupem

Hra na příčnou flétnu

Náprstková Eliška                           1. místo s postupem

Hra na klarinet

Friedlová Linda                                2. místo

Plecitá Johana                                  2. místo

Hra na saxofon

Plecitá Eliška                                1. místo s postupem

Navrátil Tomáš                                  1. místo

Hra na trubku

Nerad Matěj                                        1. místo s postupem

Sólový zpěv

Birošová Kateřina                               2. místo

Pinkasová Eliška                                 3. místo

Brzybohatá Karolína                          3. místo

Výsledky krajského kola soutěže konané 23. – 24. 3. v ZUŠ Kolín

Hra na zobcovou flétnu

Bergmannová Andrea                 3. místo

Bambas Martin                              1. místo

Vránek Jakub                                 3. místo

Náprstková Eliška                          1. místo

Tomková Helena                             2. místo

Švejcarová Gabriela                         2. místo

Hra na příčnou flétnu

Náprstková Eliška                           1. místo s postupem do ústředního kola

Hra na saxofon

Plecitá Eliška                                 2. místo

Hra na trubku

Nerad Matěj                                        2. místo

 Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje konané v ZUŠ Liberec 21. -24.5.2015

Hra na příčnou flétnu

Náprstková Eliška                           3. místo

Školní rok 2013/2014

Výsledky okresního kola soutěže

http://www.zuscercany.cz/?p=1953#more-1953

Školní rok 2012/2013

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ

Umístění žáků ZUŠ Čerčany

Trio zobcových fléten:

Birošová Kateřina

Houdková Klára

Mokrejšová Ester

3. místo

(vyučující Ctirad Sedláček

Trio zobcových fléten:

Jiroušková Adéla

Jiroušková Aneta

Náprstková Eliška

1. místo

(vyučující Ivana Masnicová)

Kvartet zobcových fléten:

Gallová Erika

Gallová Johana

Kyselová Daniela

Švejcarová Gabriela

1. místo s postupem do ústředního kola

(vyučující Ivana Masnicová

Krajské kolo soutěže MŠMT ZUŠ Pečky 21.3.2013

Hra na akordeon

Umístění žáků ZUŠ Čerčany

Dolejš Ondřej                                      2. místo

Krajské kolo soutěže MŠMT ZUŠ Nymburk 9.4.2013

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

Soubor barokní a předklasické hudby

Kamila Slaninová – housle

Kryštof Volf – cembalo

Adéla Procházková – kontrabas        Čestné uznání

Všem účinkujícím gratulujeme a postupujícím žákům přejeme hodně úspěchů v ústředním kole

Úspěšné kvarteto zobcových fléten

Teplické flautohry 13.4.2013

Ústřední kolo soutěže MŠMT ZUŠ 20.4.2013

S radostí oznamujeme, že kvarteto zobcových fléten (Erika a Johana Gallovy, Gabriela Švejcarová a Daniela Kyselová) se umístilo v soutěži Teplické flautohry a v Ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ na 2. místě.

Gratulujeme!

Školní rok 2011/2012

Výsledky Okresního kola soutěže ZUŠ:

Školní rok 2010/2011

Výsledky Okresního kola soutěže ZUŠ

Školní rok 2009/2010

Výsledky Národního kola soutěže ZUŠ

Výsledky Krajského kola soutěže ZUŠ

Výsledky Okresního kola soutěže ZUŠ

Školní rok 2008/2009

Umístění žáků v krajském kole soutěže hudebního oboru ZUŠ

Hra na zobcovou flétnu:

  • Kristina Ratajová – 1. místo
  • Martina Lázničková – 2. místo
  • Tereza Melíšková – 2. místo
  • Zuzana Horáková – 2. místo
  • Eliška Podroužková – 3.místo
  • Monika Zuberová – 3. místo

Sólový zpěv:

  • Erika Gallová – 1. místo
  • Johanka Gallová – čestné uznání
  • Klára Masnicová- čestné uznání

Komorní zpěv:

  • Hana Kronovetrová
  • Klára Masnicová – čestné uznání

Krajská kola soutěže se konala:

  • Hra na dechové nástroje: 16. a 17.3.09 v ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně
  • Sólový a komorní zpěv: 18. a 19.3.09 v ZUŠ Benátky nad Jizerou

Kristina Ratajová a Erika Gallová budou reprezentovat naši školu na Festivalu základních uměleckých škol Středočeského kraje, který se koná 17. a 18 .5. v Mladé Boleslavi.

Blahopřejeme a děkujeme všem soutěžícím za reprezentaci školy a jejich učitelům za přípravu žáků na soutěž.

 

Školní rok 2007/2008

Umístění žáků v okresní kole soutěže hudebního oboru ZUŠ

Hra na klavír:

  • Emil Tywoniak – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Johanka Gallová – 1. místo s postupem do krajského kola

Hra na akordeon:

  • Jakub Hradečný – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Tomáš Balek – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Ondřej Vašák – 1. místo s postupem do krajského kola

Hra na kontrabas:

  • Petr Bareš – 1. místo s postupem do krajského kola

Hra na kytaru sólo:

  • Vojtěch Zvěřina – 1. místo s postupem do krajského kola

Kytarové duo:

  • Gabriela Švejcarová a Eliška Podroužková – 1. místo s postupem do krajského kola

Školní rok 2004/2005

Umístění žáků v krajském kole soutěže ve hře na klavír a akordeon

Hra na klavír:

  • Jiří Nádvorník – čestné uznání

Hra na akordeon:

  • Tomáš Balek – 4./I. stupeň – 3. místo
  • Ondřej Vašák – 5./I. stupeň – 3. místo

Výtvarný obor:

  • Jitka Knížková přijata na Střední výtvarnou školu do Jihlavy

Školní rok 2003/2004

Krajské kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů (4.3.2004 v ZUŠ Brandýs nad Labem)

  • Trio zobcových fléten: – 3. místo ve II./a kategorii
    (Jana Barková, Iveta Suchá, Lucie Houdková – třída pí. uč. Ivany Masnicové)
  • Trio zobcových fléten: – 1. místo s postupem ve IV./a kategorii
    (Kateřina Punčochová, Kateřina Schlöglová, Jana Svašková – třída p. uč. Antona Masnici)
  • Okresní kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů
    Kvarteto zobcových fléten: – 1. místo ve II. kategorii
    (Monika Zuberová, Jana Svobodová, Kristýna Šindelářová, Marie Dřízhalová – třída p. uč. Ctirada Sedláčka)
  • Trio zobcových fléten: – 1. místo s postupem ve II. kategorii
    (Jana Barková, Iveta Suchá, Lucie Houdková – třída pí. uč. Ivany Masnicové)
  • Trio zobcových fléten: – 1. místo s postupem ve IV. kategorii
    (Kateřina Punčochová, Kateřina Schlöglová, Jana Svašková – třída p. uč. Antona Masnici)

Školní rok 2002/2003

Cena Itálie 2002

  • Záboj Kučera – vysavení výtvarné práce v prostorách Italského kulturního institutu.

Umístění mezi 40-ti nejlepšími pracemi v soutěži „Svět v bezpečí“

  • David Schlögl – za práci „Žijeme v bezpečí“.

Soutěže se zúčastnili žáci ZŠ a ZUŠ v ČR a kandidátských zemích NATO, v ČR se zúčastnilo na 605 škol s celkovým počtem 7000 výtvarných děl. Záštitu nad soutěží mělo Ministerstvo zahraničních věcí České republiky.

Školní rok 2001/2002

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – školní rok 2001/2002

Hra na klavír

  • Lucie Zágorová – 3.místo – / 2. kategorie / třída pí. uč. Evy Černilové
    Místo konání: ZUŠ B. M. Černohorského Nymburk – 20.3.2002

Hra na kytaru

  • Jan Horáček – čestné uznání / 0.c/kategorie/ třída pí. uč. Ivany Masnicové
  • Věra kovaříková – 2.místo /VII. kategorie/ třída pí. uč. Ivany Masnicové
    Místo konání: ZUŠ Kolín – 18.÷19.3.2002

Hra na akordeon

  • Jaroslav Balek – 3.místo /4. ročník/ třída p. uč. Antonína Masnici
  • Jaroslav Kožmín – 3.místo /5. ročník/ třída p. uč. Antonína Masnici
    Místo konání: ZUŠ Pečky – 25.3.2002

Všem soutěžícím žákům a jejich učitelům k jejich umístění gratulujeme.

graphic